Kraina Jaćwingów gra on-line
Strona Główna »  Wszystko o grze »  Polityka prywatności

Polityka prywatności


Uruchamianie i korzystanie z naszej  gry oznacza akceptację niniejszych postanowień dotyczących ochrony danych.

SIRT gromadzi tylko dane przekazywane przez użytkowników podczas korzystania ze strony internetowej gry podczas logowania lub rejestracji. Przy logowaniu i rejestracji użytkownik zobowiązany jest do podania jedynie nazwy użytkownika i adresu e-mail.


SIRT przekaże dane osobowe użytkowników  zewnętrznym usługodawcom i organom ścigania, tylko wówczas, gdy jest to wymagane do ochrony innych użytkowników, lub w inny sposób wymaganych przez prawo. 


SIRT dokłada wszelkich starań aby uniemożliwić niepowołany dostę do danych osobowych użytkowników , ich wykorzystanie lub sfałszowanie, jak również stara się zminimalizować ryzyko takich niepowołanych czynności. Pomimo tego, ujawnianie danych osobowych, czy to osobiście, telefonicznie, czy w internecie, zawsze wiąże się z ryzykiem, a żadne technologie nie są wolne od niedociągnięć, umożliwiających manipulowanie nimi oraz ich sabotowanie.

SIRT przetwarza informacje otrzymane od swoich użytkowników zgodnie z polskim prawem dotyczącym ochrony danych.Wszyscy pracownicy SIRT są zobowiązani do zachowania tajemnicy danych oraz przestrzegania przepisów dotyczących ochrony danych.

Użytkownik ma prawo w każdej chwili dowiedzieć się, jakie jego dane są przechowywane przez SIRT, jak również o ich pochodzeniu, odbiorcy oraz celu ich przechowywania. Aby zadać pytanie odnośnie ochrony danych lub też poprosić o ich sprostowanie, zablokowanie lub usunięcie przechowywanych własnych danych, proszę napisać e-maila na poniższy adres, podając swoją nazwę użytkownika:

sirt@suwalki-turystyka.info.pl 


 
© 2012 Suwalska Izba Rolniczo -Turystyczna

  Strony internetowe ONAVI