Kraina Jaćwingów gra on-line
Strona Główna »  Wszystko o grze »  Zasady gry »  Prace

Prace

Aby rozwijać swoją postać w grze musisz wykonywać prace i  zadania oraz pojedynkować się.  Wykonanie pracy powoduje zwiększenie doświadczenia, pozwala zdobyć przedmiot i dodatkowe pieniądze. Każda praca ma inne  proporcje bonusów i szansy na otrzymanie przedmiotu, a także czasu pracy.

Prace znajdują się na mapie. Po najechaniu na obrazek symbolizujący daną pracę wyświetla się okienko podpowiedzi - jaka to praca i jaki przedmiot można w niej zdobyć. 
okienko podpowiedzi
Określoną pracę można znaleźć na mapie całej krainy (opcja menu dolnego MAPA KRAINY), poprzez użycia filtra wyszukiwarki.
Na mapie
Po kliknięciu w daną pracę otwiera się okienko pracy. Zawiera ono informacje ogólne o pracy, informacje o bonusach, wartości wymaganych umiejętności, a także część czasu - czasu dotarcia do miejsca pracy i czasu pracy - który można wybrać z listy.
Aby móc podjąć pracę musisz posiadać właściwy poziom postaci, odpowiednią ilość energii oraz wartość wymaganych umiejętności.
Kliknięcie przycisku START rozpoczyna pracę.
Obrazek pracy

Na bocznym pasku - po rozpoczęciu pracy  pojawia się ikona aktualnego zajęcia wraz z odliczaniem się czasu (łącznie czas pracy i dotarcia do miejsca pracy). W każdej chwili możesz przerwać trwającą pracę - poprzez kliknięcie przycisku STOP.  Przerwanie pracy powoduje nie naliczenie utraty energii, ale również nie nalicza żadnych bonusów. Jeśli przed wstrzymaniem pracy zdążyłeś  dotrzeć do miejsca pracy - energia zużyta na tą czynność zostanie odjęta, a Twoja postać znajdzie się w miejscu pracy.


 
© 2012 Suwalska Izba Rolniczo -Turystyczna

  Strony internetowe ONAVI